خانه / قوانین و مقررات / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

خرید کردن هر یک از محصولات جهان وردپرس به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱_ حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس: خریدار متعهد می شود که لینک کپی رایت جهان وردپرس را به عنوان فارسی ساز قالب وردپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت 1 ماه بعد از خرید میباشد.(این بند به دلیل احترام به مشتری در صورت رعایت نکردن مشکلی ایجاد نخواهد کرد، همچنین پیشنهاد می کنیم که از این صفحه دیدن کنید و راه کار جدید ما را امتحان کنید)

۲_عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با جهان وردپرس دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳_نحوه ارائه پشتیبانی: پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

4_مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین 24 تا 48 ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین 2 تا 24 ساعت متغییر خواهد بود.

5_نصب رایگان قالب ها: فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

6_محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات: پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

7_لایسنس محصولات اعم از قالب و افزونه : کلیه محصولات جهان وردپرس هم قالب وردپرس هم افزونه وردپرس که روی سایت برای فروش گذاشته شده بدون سریال خرید ( لایسنس ) می باشند و جهان وردپرس کد لایسنس رو در اختیار مشتری قرار نمیدهد . محصولات کاملا اکتیور و شده و بخش های لازم آن کاملا فعال می باشد . و اما چرا لایسنس ارائه نمی شود ؟؟؟ خب اگه اشنا باشید این محصولات به صورت تک نقره ای در سایت مرجع به فروش میرسند , و کد لایسنس برای یک دامنه می باشد اگر کسی از این کد استفاده کند قالب روی دامنه وی قفل شده و روی دامنه های دیگر از کار می افتد به همین دلیل حتی جهان وردپرس از لایسنس محصولات شامل قالب و افزونه استفاده نمی کند.

*** نکته مهم در رابطه با کد خرید یا لایسنس محصولات : لاینسنس قالب یا افزونه ها گاهی فقط برای دریافت بروز رسانی مستقیم می باشد و گاهی هم برای فعال کردن برخی امکانات , بروز رسانی مستقیم از سایت اصلی که برای ما مناسب نیست چرا که قالب فارسی سازی شده و با عمل بروز رسانی مستقیم خودکار فایل های فارسی از بین رفته و قالب دوباره به زبان انگلیسی تبدیل می شود.

*** نکته دوم محروم بودن ایران از سایت تم فارست می باشد که این امر نیز اجازه استفاده از خدماتی چون بروز رسانی و دیگر موارد رو به ما نمیدهد.

*** اگر به محصول با لایسنس نیاز دارید ما می تونیم محصول مورد نظر شما رو به اسم خودتون در تم فارست خریداری کنیم با اکانت کاربری خودتون که از فایل راستچین و فایل زبان محصولات ما برای محصول انگلیسی استفاده کنید. برای این مورد شما باید هزینه کامل قالب به نرخ دلار رو پرداخت کنید.

8_محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دامین مجاز است (کلیه محصولات جهان وردپرس کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دومین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامین های بیشتر باید 50% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگ دامین ها هم انجام شود.

9_بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولاتی چون قالب وردپرس و افزونه وردپرس تا 1 سال رایگان می باشد . ( در صورت حفظ کپی رایت جهان وردپرس بروز رسانی ها مادام العمر خواهد بود ) بعد از آن مشتری موظف است جهت دریافت بروز رسانی اکانت خود را تمدید کرده و برای مدت زمان یک سال مجددا بروز رسانی ها را دریافت کند. توجه داشته باشید گاهی براخی قالب ها و افزونه ها توسط طراحشون از رده خارج میشن یا طراح محصولات دیگر از آپدیت کردن محصول خود منصرف میشن و فروش محصولشون رو متوقف می کنند، در صورت وجود همچین موردی در رابطه با هر محصولی جهان وردپرس نیز فروش و بروز رسانی محصول رو متوقف خواهد کرد. جهان وردپرس در این خصوص هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد.

10_قالب های رایگان و سایر قالب ها: قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالبهایی پشتیبانی می شوند که از جهان وردپرس دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

11_هزینه محصولات جهان وردپرس : توجه داشته باشید دوستان گرامی قیمت هایی که روی محصولات درج می شود بر اساس حرفه ای بودن محصولات می باشد . هزینه ی مشخص شده تنها برای کارهای فارسی سازی قالب مثل ( فایل زبان ترجمه شده – فایل rtl راستچین قالب ) + پشتیبانی محصول می باشد. برای همین قالب که در سایت اصلی با قیمت به فرض 60 دلار به فروش گذاشته شده ما مثلا قیمت 60 هزار تومن رو بهش اختصاص میدیم فقط و فقط بابت عملیات فارسی سازی می باشد.