خانه / آموزش ها / آموزش وردپرس / آموزش برون ریزی وردپرس
برون بری وردپرس
برون بری وردپرس

آموزش برون ریزی وردپرس

آموزش برون ریزی وردپرس

یکی از امکانات خوب و بی نظیر این مدیریت محتوا می باشد با این قابلیت می توان تمام اطلاعات موجود در یک سایت وردپرس رو به یک سایت دیگر انتقال داد قبلا اشاره ای به این موضوع شده که در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.

شاید شما یک طراح قالب وردپرس هستید یا یک فارسی ساز قالب وردپرس که برای قالب های وردپرس خود پیشنمایش آماده می کنید تا بازدید کنندگان و مشتریان شما امکانات و قابلیت های قالب وردپرس شما رو ببینن حال وقتی این قالب ها دارای چیدمان و طرح های پیچیده ای می باشد شاید مشتریان نتوانند مثل پیشنمایش قالب رو تنظیم و راه اندازی کنن در این صورت می توان از قابلیت برون ریزی در وردپرس استفاده کرد . شاید هم یک سایت وردپرس دارید که می خواهید روی سایت دیگه انتقالش بدید در اینجا هم باز برون ریزی وردپرس می تونه بهتون کمک کنه حالا روش های زیادی برای این کار وجود داره.

برون ریزی وردپرس

برای انجام عملیات برون ریزی در وردپرس در قسمت مدیریت ورپرس گزینه ابزارها » برون بری بعد از کلیک روی این گزینه صفحه ای مثل تصویر بالا براتون ظاهر میشه که متن زیر در این بخش نوشته شده.

هنگامی‌که روی دکمه زیر کلیک کنید وردپرس یک پرونده XML برای شما می‌سازد تا روی رایانه خود ذخیره کنید.

این ساختار، که ما آن‌را WordPress eXtended RSS یا WXR می‌خوانیم، نوشته‌ها، دیدگاه‌ها، زمینه‌های دل‌خواه و دسته‌های شما را در خود دارد.

پس از آن‌که پرونده را ذخیره کردید٬ می‌توانید با به‌کارگیر‌ی‌اش، محتویات این سایت را در یک سایت وردپرس دیگر درون‌ریزی کنید.

کلیه بخش های موجود در سایت رو با این قابلیت می تونید در یک فایل xml ذخیره کنید و با استفاده از این فایل محتویات این سایت رو روی سایت دیگه ای  راه اندازی کنید , توجه داشته باشید شما می تونید هم کل موارد را انتخاب کنید هم برخی موارد و حتی یک مورد برای برون ریزی تا فقط محتویات مربوط به اون بخش برای شما ساخته بشه. بعد از مشخص کردن روی دکمه دریافت پرونده برون شده کلیک کنید و فایل را روی سیتم خودتون ذخیره کنید.

مطالب مرتبط:

آموزش درون ریزی در وردپرس

افزایش حجم آپلود در وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *